مسئولینی که اجازه دست دادن با نامحرم دارند! + تصاویر

عد از سخنان عجیب مرسی در قبال نظام مردمی سوریه در اجلاس تهران، دیروز تصویری از وی در فضای مجازی بصورت گسترده منتشر شد که مرسی در حال دست دادن با یک زن ارتشی  می باشد.

ببرخی رسانه ها در این باره نوشتند: محمد مُرسی رئیس جمهور مصر که به تمایلات مذهبی شدید شهره است، در حال دست دادن با یک زن ارتشی است و این نشان از میزان عدم صداقت مرسی در عمل به دستورات الهی می باشد.
برخی جوانان انقلابی مصری نیز بعد از انتشار این تصویر در صفحه فیس بوک خود نوشتند: مرسی که ادعای مسلمانی دارد و نظام اسد را قاتل مسلمین می داند؛ چگونه حاضر شده است برای به دست آوردن دل ارتشی های یادگار مبارک به چنین عمل شرم آوری روی آورد و سپس سخن از مسلمانی و انقلابی گری به میان آورد؟!
برخی دیگر از جوانان مسلمان فعال در فضای مجازی، این تصویر مرسی را در کنار تصاویری از خاتمی و پادشاه عربستان قرار دادند و نوشتند: این سه از حیث میزان عدم صداقت با مردمانشان و ملتهای منطقه بسیار بهم شبیه هستند و از همه مهمتر این سه نفر بسیار در میزان پایبندی شان به اصول و ارزشها به همدیگر شباهت دارند.
این فعالان رسانه ای سپس با انتشار تصاویری از نحوه برخورد دکتر احمدی نژاد با زنان به تمجید از وی و مواضعش در قبال صهیونیستها پرداختند و نوشتند: احمدی نژاد اگر می گوید که مخالف رژیم صهیونیستی است؛ هیچگاه به مردمش و ملتهای منطقه در اینباره دروغ نگفته است و تمام تلاش خود را برای نابودی و ذلت صهیونیستها و پیروزی انقلابیون منطقه به کار برده است و از مقاومت به معنای حقیقی دفاع کرده است اما مرسی یکبار از مقاومت و فلسطین دفاع می کند و بار دیگر در موضعی متناقض به حمایت از دشمنان مقاومت و نظام سوریه که دست نشانده صهیونیستها هستند؛ می پردازد.
گفتنی است؛ سازمان دمکراتیک مصر نیز در بیانیه ای اعلام کرد که سخنان مرسی دراجلاس سران عدم تعد در تهران زشت و بی سبب بود.
در بیانیه این سازمان همچنین آمده است: محمد مرسی با سخنان خود توانست محبوبیت خود را در بین مردم  و شیعیان مصر کم کند.
این سازمان در نامه ای به محمد مرسی نوشت: آقای مرسی شما نماینده ی مردم مصر هستید و باید از طرف مردم سخن بگویید. ما خواستار روابط حسنه با جمهوری اسلامی ایران هستیم ،اما شما به این موضوع اهمیت ندادید و حرفی از کشور خود نزدید. شما به جای اینکه از کشور خود سخن بگویید از نظام بشار اسد انتقاد کردید، مگر بشار به شما چه ستمی کرده بود که وی را ظالم خواندید؟ در پایان از شما می خواهیم که قبل از هرسخنرانی به موضوع به خوبی دقت کنید. سخنان شما در تهران  واقعا سفیهانه بود.
در ادامه بی باک طی گزارشی مستند، تصاویری از نحوه برخورد مقامات مختلف کشورهای اسلامی در برخورد با نامحرم را منتشر می کند تا میزان پایبندی هر یک به اصول و ارزشهای اسلامی و الهی تبیین گردد.
روبوسی نخست وزیر اسلامگرا با زن سفیر آمریکا 
انتشار ویدیویی از روبوسی 'عبدالاله بنکران' نخست وزیر دولت فعلی مراکش با همسر 'ساموئل کاپلان' سفیر آمریکا در رباط در افتتاحیه نمایشگاه هوایی این کشورا با انتقادهایی بسیار جدی مواجه شده است.
کاربران مغربی در شبکه های اینترنتی با انتقاد از این اقدام بنکران، تناقض مواضع فعلی و گذشته او را محکوم کردند. منتقدان بنکران تأکید کردند که او قبلا مردان و زنان را از دست دادن با یکدیگر منع می کرد، ولی اکنون با زن سفیر آمریکا روبوسی می کند.
برخی کاربران مغربی نیز این اقدام را بیانگر نفاق او دانستند. 
خیر‌النساء گل همسر عبدالله گل رئیس جمهوری کشور ترکیه در سفری به لندن نه تنها بخاطر دست دادن با شوهر ملکه انگلیس مورد توجه و تعجب رسانه ها قرار گرفت بلکه پاشنه بلند کفش هایش موجب تعجب ملکه انگلیس شد.

و تصاویری از نحوه برخورد رئیس جمهور و نخست وزیر ترکیه در قبال هیلاری کلینتون
و این هم تصویر دیگر مقام ترک با هیلاری
منش خادم (!) الحرمین چیست؟
روزنامه فرامنطقه الشرق الأوسط که از سوی دولت وهابی عربستان سعودی حمایت می‌شود، چندی پیش عکس دست دادن «ملک عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود» پادشاه سعودی با یکی از دانشجویان دختر در سفرش به ایالات متحده آمریکا را منتشر کرد.
ملاقات طنطاوی با آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان
پس از ممنوع شدن پوشش حجاب در مدارس فرانسه طنطاوی طی فتوایی به دختران اجازه داد تا بتوانند بدون حجاب در کلاس‌های درس حضور یابند.او به دولت فرانسه حق داد که حجاب را در مدارس دولتی این کشور منع کند. چرا که به اعتقاد وی ، این مساله ، امری داخلی به شمار می رود.
در جریان دیدار طنطاوی از یکی از شعبات الازهر در مصر، در گفتگویی بین این رهبر مذهبی و یک دختر روبنده دار طنطاوی از این دانشجوی مصری خواسته بود تا روبنده خود را بردارد و به او گفته بود روبنده زدن در اسلام جایی ندارد و هیچ حکمی درباره روبنده زدن زنان موجود نیست.
سپس دختر مصری در پاسخ گفته بود که روبنده اش را در صورتی بر می دارد که تمامی دختران محصل در الازهر پوشش روبنده خود را کنار بگذارند. از این رو شیخ الازهر با صدور فرمانی رسمی، پوشش روبنده را در تمامی شعبات دخترانه دانشگاه الازهر مصر ممنوع اعلام کرد.
او پس از آن که اخباری درباره بیماری حسنی مبارک در رسانه های مصر منتشر شد ، فتوا داد هر روزنامه نگاری که خبری درباره بیماری رئیس جمهور مصر منتشر کند ، مستحق شلاق است!
 رئیس جمهور افغانستان در اجلاس تهران
دست دادن وزیر فرهنگ به عنوان یکی از مقامات ارشد حکومت عربستان با زنان نامحرم به اصطلاح محجبه در یک جشن از چشم اهالی رسانه دور نماند. در این جشن وزیر فرهنگ با دعوت از چهره هاى سرشناس رسانه که اغلب مجریان زن برنامه هاى تلویزیونى بودند، با فشردن دست آنان، از آنها تقدیر به عمل آورد!
 فوریه سال ۲۰۰۹ میلادی بود که خاندان سعود با سنت شکنی بی سابقه ای در مسائل سیاست داخلی به راس اخبار منطقه ای تبدیل شدند.ملک عبدالله پادشاه عربستان برای نخستین بار در قالب اصلاحاتی که وعده داده بود خانم نورا الفیض، را به سمت معاونت وزیر آموزش و پرورش در امور زنان منصوب کرد.
نورا الفیض به ادعای خود به رسم زنان سعودی برقع بر صورت گذاشته و جز چشم های خود را به نامحرم نشان نمی دهد اما در محافل خارج از خاک عربستان روسری بر سر داشته و صورتش را نمی پوشاند. نخستین بار روزنامه سعودی الوطن عکس چهره نوره را در حالی که روسری بر سر داشته و از برقع خبری نبود منتشر کرد. الفیض بلافاصله به این حرکت واکنش نشان داده و تاکید کرد که در تمامی محافل برقع بر صورت دارد و از این روزنامه شکایت کرد.
این داستان تا بدانجا بالا گرفت که تایم آمریکا نیز هنگامی که الفیض را در لیست صد زن برتر دنیا قرار داد به جای عکس او طرح زنی را که برقع بر صورت دارد قرار داد تا مراتب نارضایتی وی را فراهم نکرده باشد.
اندکی بعد عکس جدیدی از خانم معاون بر صفحه تویتر قرار گرفت که او را در حالی که روسری سفید بر سر داشت در مراسمی در خاک امریکا و دوشادوش سفیر ریاض در واشنگتن نشان می داد. در این عکس برخلاف ادعای الفیض او برقع بر صورت نداشت. همزمان فیلمی از او نیز بر روی یوتیوپ قرار گرفت که او را در حالی که سرتا مشکی پوشیده و برقع دارد در عربستان نشان داد.
شلیک نهایی به ادعای الفیض اما زمانی بود که عکسی از او در حال دست دادن با معاون وزیر امور خارجه انگلیس منتشر شد.
روبوسی با نامحرم برای نخست وزیر حلال است!
 شیخ "سعیدی" مفتی وهابیت بحرین در جدید ترین فتوای خود دست دادن و روبوسی با زنان نامحرم برای نخست وزیر را حلال دانست.
بر اساس اطلاعات موجود دست دادن و روبوسی هر مردی با زن نامحرم در مذاهب مختلف اسلامی حرام به شمار می رود اما اخبار رسیده از بحرین حاکی از آن است که شیخ "سعیدی" مفتی وهابیت بحرین در جدید ترین فتوای خود دست دادن و روبوسی با زنان نامحرم برای نخست وزیر را حلال دانست.
مفتی وهابیون بحرین در مورد این فتوا گفت: آقای نخست وزیر ولی امر مردم به شمار می رود لذا ممکن است برخی اعمالی که برای مردم حرام است، برای وی حلال باشد! 
 
البته قبل از مفتی وهابیون بحرین، سید محمد خاتمی نیز دست دادن با نامحرم برای امثال خود را جایز دانسته بود!
مسئولینی که با نامحرم دست ندادند و از فتوای وهابیت تخلف کردند.

حسین پور سفیر ایران در ترکیه با این واکنش جالب از دست دادن با زنان خارجی که به سوی او دست دراز کرده اند فرار می کند.

در سفر هیات ایرانی به کوبا پس از امضا یکی از یادداشت های تفاهم طرف کوبایی که یک خانم بود برای دست دادن با طرف ایرانی دست خود را دراز کرد که معاون وزیر از دست دادن خودداری کرد.(منبع سایت بی باک)
و تکرار چنین صحنه هایی از سوی رئیس جمهوری که انتظاری جز این از وی نمی رفت.
/ 0 نظر / 43 بازدید